Kā piedalīties  - Erasmus for Young Entrepreneurs

Kā piedalīties

1klikšķis, 45 Iesaistītās valstis, neierobežotas uzņēmējdarbības iespējas


Jaunajiem un pieredzējušajiem uzņēmējiem, kas vēlas piedalīties uzņēmēju apmaiņas programmā, ir jāiesniedz pieteikums, izmantojot īpaši tam paredzēto rīku, un jāizvēlas vajadzīgais vietējais kontaktpunkts. Vietējam kontaktpunktam ir aktīvi jādarbojas uzņēmēja mītnes valstī, jo tas visā procesā pilda padomdevēja un kontaktpunkta funkcijas. Uzņēmēji, kas dzīvo vienā no nedaudzajām valstīm, kur kontaktpunkti nav pieejami, pēc savas izvēles var reģistrēties kontaktpunktā citā Eiropas valstī.

Lūdzu, iepazīstieties ar sarakstu, kurā iekļauti vietējie kontaktpunkti, kas piedalās programmā "Erasmus jaunajiem uzņēmējiem”.

 Pēc jūsu pieteikuma pieņemšanas tiešsaistes katalogā varēsiet atrast citus derīgus pieteikumus, kas ļaus jums un jūsu vietējam kontaktpunktam meklēt piemērotus sakarus.

Potenciālajiem kandidātiem ieteicams rūpīgi izlasīt reģistrācijas rokasgrāmatu (jaunā uzņēmēja rokasgrāmata un pieredzējušā uzņēmēja rokasgrāmata), lai pirms reģistrācijas procedūras uzsākšanas būtu pieejama visa vajadzīgā informācija.

 


Pakāpeniskas procedūras rokasgrāmata

Lai piedalītos programmā "Erasmus jaunajiem uzņēmējiem”, jāveic turpmāk norādītās galvenās darbības.

 

  1. Pieteikuma dokumentu sagatavošana (CV, motivācijas vēstule, jaunajiem uzņēmējiem arī uzņēmējdarbības plāns.
  2. Reģistrēšanās, izmantojot tiešsaistes veidlapu (saite), un CV un uzņēmējdarbības plāna iesniegšana (šī prasība attiecas tikai uz jaunajiem uzņēmējiem).
  3. Attiecību ar jauno vai pieredzējušo uzņēmēju ārvalstī veidošana (divas izvēles iespējas):
    a) jūs iesakāt vietējam kontaktpunktam jauno vai pieredzējušo uzņēmēju, ar ko jau nodibinājāt sakarus;
    b) jūs meklējat jauno vai pieredzējušo uzņēmēju tiešsaistes katalogā, izmantojot sava vietējā kontaktpunkta sniegto palīdzību.
  4. Vienošanās ar savu jauno vai pieredzējušo uzņēmēju par darba un mācību projektu (t.i., par apmaiņas projekta īstenošanas datumiem, mērķiem un darbības plānu) un sīkas informācijas iesniegšana savam vietējam kontaktpunktam.
  5. Dokumenta "Kvalitātes saistības” parakstīšana: "Kvalitātes saistības” (saite) ir jāparaksta (izmantojot ciparparakstu) visiem projektā iesaistītajiem partneriem. Jaunajam uzņēmējam ar vietējo kontaktpunktu arī jānoslēdz vienošanās par finansējumu.
  6. Uzturēšanās sākums ārvalstī. Apmaiņas projekts var ilgt no 1līdz 6mēnešiem ar iespēju sadalīt uzturēšanās laiku nedēļu garos periodos (ievērojot nosacījumu, ka projekta īstenošanas laiks nepārsniedz 12mēnešus).
  7. Finansiālā palīdzība jaunajam uzņēmējam tiks nodrošināta vairāku maksājumu veidā saskaņā ar vienošanos, kas noslēgta ar vietējo kontaktpunktu.